Mechanik Tomek z Sobienie-Jeziory

Wpisując negatywną opinię proszę opisać bardzo dokładnie całą sytuację.
Proszę o podanie maksymalnej liczby szczegułów, oraz to czego oczekiwaliśmy i to co otrzymaliśmy

Moderator: Tomek

Awatar użytkownika
tranzystor
Beczkofan
Beczkofan
Posty: 158
Rejestracja: 27 wrz 2015, 11:28
Posiadany model W123: na razie żaden :(
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Mechanik Tomek z Sobienie-Jeziory

Postautor: tranzystor » 14 cze 2016, 13:41

Robiłem przekładkę silnika i skrzyni biegów u mechanika Tomka specjalizującego się w MB klasy G, miejscowość Sobienie-Jeziory koło Warszawy.

Krótko:
-właściciel jest niesłowny co do terminu, samochód stoi tygodniami nietknięty, a jak już się wziął do pracy to szybko, po łebkach i z niedoróbkami w związku z brakiem czasu (lub lenistwa)
-sprzęgło, które mi zamontował, było rozwalone (zdarta tarcza, popękane sprężyny)
-skrzynia biegów, za którą wziął jak za złoto, jest prawdopodobnie uszkodzona (sprawa jest w trakcie weryfikacji u innego niesłownego mechanika, ale to inna historia). Ponadto włożył mi inną sztukę, niż była umówiona, bez poinformowania mnie o tym PRZED założeniem.
-silnik miał mieć ustawiony luz zaworowy, po 1000 km inny mechanik twierdzi że zawory kompletnie rozregulowane.
-bajki, bajeczki, a jak przychodzi co do czego to nieodbieranie telefonu przez kilka dni.

NIE polecam.

Wróć do „Te, do których zaglądać nie zachęcacie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość